Naujienos

Informacija apie ugdymo/mokymo proceso organizavimą Covid-19 sąlygomis

Nuo liepos 1 d. Lietuvoje ekstremali situacija dėl Covid-19 ligos. 

Primename, kad:

  • Jei jaučiate COVID-19 ligos simptomus, reiškiasi karščiavimas (37,3 pagal Celsijų ir daugiau) ar sergate ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų ligomis, arba turite užkrečiamųjų ligų požymių – likite namie!
  • Jei susirgote ar esate izoliuojamas, apie tai būtinai kuo greičiau informuokite savo grupės vadovą ar administracijos darbuotoją  (tel. 8 615 21988), kad įstaiga galėtų imtis atitinkamų COVID-19 valdymo veiksmų. Jei izoliuojatės, grupės vadovui ar administracijos darbuotojui nurodykite izoliacijos laikotarpį ir turėtus kontaktus mokymo centre.
  • Mokiniai, kurie dalyvauja praktikoje, praktiniuose mokymuose ar kompetencijų vertinime, kurių neįmanoma atlikti (vykdyti) nuotoliniu būdu, turi galimybę profilaktiškai tirtis dėl Covid-19 ligos. Registruotis galite www.1808.lt (antigenų tyrimas profilaktinėms grupėms).

Kilus klausimams dėl Covid-19 ligos, kreipkitės tel. 8 615 21988 arba el.p. covid@mczirmunai.lt .


Nuorodos:

https://koronastop.lrv.lt/

https://selfreg.myhybridlab.com/selfregister/testtype

TVARKOS

Suprantant, kad kiekvienas iš mūsų su pandemijos sukeltu stresu tvarkomės skirtingai, raginame kalbėti apie savo jausmus. Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ suteikia ugdymo įstaigų darbuotojams galimybę pasinaudoti nemokamomis psichologų konsultacijomis per mobiliąją aplikaciją, daugiau informacijos apie paslaugą ir registraciją, galite rasti čia.